| Aneurysm a întrebat:

Ce părere aveți cu privire la decizia Annei Murphy de a părăsi Eluveitie?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E strict decizia ei și merită respectată. Oricum, din păcate o să lipsească destul de mult trupei.

| Aneurysm explică:

Nu o să fie la fel fără ea. Pnm, taman când au anunțat că fac un nou album acustic :c

| Chrysocolla a răspuns:

Nu știam că Anna a părăsit trupa. Îmi plăcea stilul ei de a cânta și vocea ei era minunată. Eu, personal, cred ca dădea ceva special muzicii trupei. Regret că pleacă.