| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre decizia CCR cu privire la invalidarea referendumului si intoarcerea lui Basescu la Cotroceni?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E si vina populatiei ca nu s-a prezentat la vot dar daca le place sa fie sclavii unui nesimtit e treaba lor. In noiembrie vom vota din nou.

| darrio2007 a răspuns:

Sa stii ca nu il simpatizez pe Basescu dar decizia de azi este corecta.Ce a facut Antonescu si Ponta a fost numai in interesul lor.

evenso
| evenso a răspuns:

In ce situatie este Romania acum, au adus o decizie buna.

| Woodenpints91 a răspuns:

Perfect corectă.
Nu-s băsist,sunt apolitic, adică, mi se cam rupe de politica lor sau de cine-i la putere.
Dar, ori laşi omul să-şi termine mandatul, ori îl împuşti ca pe Ceaşcă. Variantele alternative sunt o mizerie.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Woodenpints91):

You suck cawk.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

A ieşit efectul de badea din tine laughing