| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Ce parere aveti? Creatie proprie: http://www.youtube.com/watch?v=WUjdgr43rN4

Răspuns Câştigător
| WestSid3 a răspuns:

Mai, nu mai fiti asa... respingatori.
Pentru filmulet trebuia sa alegi o melodie mai vesela, asta nu se prea potriveste, chiar daca tu sau sora ta ati terminat clasa a IV-a si va despartiti de doamna invatatoare, iar prin melodia vesela vreau sa zic ca sa arati ca au/ati petrecut clipe frumoase impreuna.
Clipul e ok in rest.

7 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Erati la gradinita acolo probabilbig grintongue

| oksomebodyok a răspuns:

E stupid iar melodia e si mai rea.

| NikoIsDirectioner a răspuns:

O trupa de bighidi!happy laughing Lolrolling on the floor

| Teresa a răspuns:

De la intrebarea asta te-ai suparat
lumea doar si-a spus parearea sincera
invata ca adevarul nu e ceea ce vrei tu sa auzi
desigur ca tie ti-ar fi placut sa fie comentarii de genu dragut frumos simpatici copii sau mai stiu eu ce dar de ce sa mintim pentru o funda
daca nu vroiai pareri sincere nu trebuia sa intrebui
sau trebuia sa precizezi "spuneti-mi ceea ce vreau eu sa aud"

se spune ca nu exista orb mai mare decat cel care nu vrea sa vada
parerea ta nu e parerea tuturor
e normal ca tie sa iti placa deoarece acolo e surioara ta

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică:

Nu era noi era sora mea mai mica cu clasa...

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică:

Nu dau funda la nimeni ca nu stiti sa vorbiti...si apropo. era sora mea mai mica cu clasa ei!

| TommyHilfiger a răspuns:

Despre voi nu prea buna, si nici video nu e cine stie ce