| Bolea_Marian_1993 a întrebat:

Salutare.ce parare aveti despre aceasta piesa http://www.youtube.com/watch?v=QybM-Y1hCbQ&feature=youtu .be (creatie proprie )

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Spun doar ca nu imi place.

| Wøodenpints a răspuns:

De ce toți puștii din ziua de azi încep să cânte rap dinăsta homosexual?

| Bolea_Marian_1993 explică (pentru Wøodenpints):

No sa fii pe faza la urmatoarea ...mesaj pentru incultii care nu inteleg arta...

| Wøodenpints a răspuns (pentru Bolea_Marian_1993):

Întâi să-mi spui mie că-s incult mai bine ai învăța să scrii. Și ce faci tu nu-i artă. Sunt doar niște cuvinte oribile puse pe o melodie care cel mai probabil e luată de pe net.
Nu reușești să transmiți absolut nimic, decât vreo 2-3 picături de umezeală pe flocii fetelor care n-au încă buletin.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu stiu de ce, dar ma adoarme.Am trecut de perioada aia in care astfel de versuri ma impresionau.

| MegamortX a răspuns:

E patetic cum în toate melodiile astea rap, scoase nu doar de tine, ci şi de mulţi alţii, nu faceţi altceva decât să vorbiţi despre cum v-a lăsat una cu ochii în soare şi cum vă omoară suferinţa. E aceeaşi idee mereu şi mereu. Cu astfel de versuri nu o să reuşeşti decât să bagi în depresie copiliţe de 12 ani cu jumătate de creier şi, eventual, câte vreun puşti (de asemenea, fără minte) care, negăsind vreo manea nouă de ascultat, se gândeşte să mai bage şi ceva "rap".
Cred că se subînţelege ce părere am despre melodia ta.