| Crisis a răspuns:

Ii stiam de mai demult, clipurile lor fiind uploadate de Nuclear Blast. thinking Orice trupa de metal e buna, trebuie sa ascult mai multe piese ca sa-mi fac o parere. Prima melodie suna bine.

| DreamAutopsy a răspuns:

Chiar nu știam de ei thinking
Cântă foarte bine love struck
Și melodia A New Beginning e bestială love struck
Im falling away from this artificial life, omit treason cast upon thee, my revelations beginning a new life. lala la laughing))
\m/

| 9dianaa a răspuns:

Uauuu! :O Sună foarte bine. Nu am mai ascultat această formație... iti mulțumesc muult de tot. Sunt super love struck

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Super tare fratewinking