| Alexutz1989 a întrebat:

Ce parere aveti de videoclipu asta? http://www.youtube.com/watch?v=Ahha3Cqe_fk&feature=relmf u

2 răspunsuri:
| Eliene a răspuns:

E melodia mea preferata.
Dar videoclipul te duce mai mult cu gandul la versurile profunde ale melodiei, decat melodia in sine.
E un videoclip (iarta-mi repetitia) trist, care te face sa te intrebi cum de orice se poate termina atat de usor.
Secventa care te face cel mai tare sa plangi este atunci cand baiatul descopera ''chestiuta'' fetei in masina lui si face accident. De ce face accident? Pentru ca fata (respectiv Katy - ea personaj fiind) inca inseamna mult pentru el, dar in ciuda sentimentelor lui puternice a lasat ceva sa inervina intre ei doi si sa mistuiasca focul dintre ei, in loc sa ''repare'' ce era subred.
Trist...
Si cel mai dubios a fost cand cele doua Katy s-au intalnit! Am avut un fior pe sira spinarii (Nu stiu de ce).
Iar sfarsitul...trist, dar in acelasi timp, romantic!
Pacat!
Nu ar trebui sa renuntam asa de usor la persoana pe care o iubim...

| Eliene a răspuns:

Funda?