| aventador a întrebat:

Ce parere aveti de aceste trupe, colegi mei ma cred un ciudat pentru le ascult
-linkin parca
-skillet
-three days grace
-papa roach
-alter bridge
-breaking benjamins
-12 stones
-the rasmus
-the fallen
-motorhead
-avenger sevenfold

Răspuns Câştigător
| ZoeyMe a răspuns:

Majoritatea le cunosc si se afla printre trupele mele preferate.De restul mersi de idee sa le ascult si eu.Am impresia ca colegii tai sunt niste cocalari si pitipoance daca nu stiu sa aprecieze muzica de calitate.

8 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Da.si pe mine ma cred ciudata pentru ca ascult legende precum AC/DC,Bon Jovi sau Guns N'Roses. Cert e ca cele de mai sus(enumerate) de tine se afla pe lista mea de favorite:XMai ales Skillet,Motorhead(trupa legendara),Papa Roach(Last resort,scars si To be loved:X) si Skillet(Hero si Monster). Poti adauga la lista si Green day si Nickelback.
Bine,iti pot da si cateva legende cum sunt:
Aeriosmith,Led Zeppelin,Queen, Kiss, Nirvana etc...

| AG a răspuns:

Atunci colegii tai au o problema
Ador formatiile! Sunt absolut geniale! nici macar nu pot alege care e cea mai buna dintre ele pentru ca imi plac toate foarte mult. Asa ca nu iti fa griji, colegii tai sunt ciudati pentru ca nu stiu ce e muzica adevaratahappy

| Aiicha a răspuns:

Si eu ascult acelasi gen de muzica ca si tine si m-am confruntat cu acelasi probleme.Nu ii mai baga in seama asta e tot ce poti sa faci si incearca sa cauti prieteni care sa te accepte asa cum esti!

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Asta e muzica adevarata fratilor nu lady goaga, justin biberon sau mai stiu eu ce manesti. bafta

| JustMe4ever a răspuns:

Nu conteaza ce spun alti
fiecare asculta ce vrea nu ce ii spun prietenii
si colegele mele imi spun ca e urata muzica lu` Chriss(JustUs) dar eu tot ascult
ce tie iti place tot ce asculta lor?
sa stii ca fiecare asculta ce vrea nu ce spune altii

| SorriX a răspuns:

Eu una ii ador. Majoritatea le ascult de cand eram mica. TDG si Breaking Benjamin cel putin sunt cele mai bune din lista dupa parerea mea. Iar daca lor li se pare ciudat ca asculti din-astea. ma rog, te inteleg, si eu am numai Inna-obsessed in clasa. Totusi, nu e nevoie sa asculti parerile tuturor viberilor big grin

| aventador explică:

Colegii mei asculta doar melodiile astea care sunt cele mai cunoscute, care le baga la radio si pa canalele de muzica ca kiss fm, u tv

| Miaitzaa a răspuns:

Nu te lua dupa altii.Asculta ce iti place! Si eu ascult A7X,TDG,Alter Bridge,LP. Mai ascult Rammstein,Escape the fate,ma rog. Nu ma intereseaza parerile altora,si prietenii mei s-au invatat cu mine si cu muzica mea,unii chiar au inceput sa asculte cu minelaughing. Cand avem chef de senzatii tari, role ceva, bagam metal si totul vine de la sinelaughing