| DarkSecretAngel a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie trupe rock si heavy metal. Deja ascult Linkin Park, Disturbed, Bullet for my valentine, Three days grace, Green day, My chemical romance, Breaking benjamin, Papa roach si Avenged sevenfold. Altele mai stiti? Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Asculti trupe comerciale,si cam slabute,unele dintre ele.Da' lasa ca ma ocup de playlistul tau.

Heavy metal: AC/DC,Lordi,Queensyrche,Motorhead,Trooper,Godsmack,Megadeth,Metallica,Testament,Machine Head,Trivium,Iron Maiden,Dark Moor,Kamelot,Sonata Arctica,Iced Earth,Crimson Glory,Accept,U.D.O,Pantera,Saxon,Judas Priest,Soulfly,Sepultura,Manowar,Hammerfall,Edguy,Ozzy Osbourne,Manowar,Airbourne

Rock: Stone Temple Pilots,Nirvana,Soundgarden,Pearl Jam,Faith No More,Genesis,Alice in Chains,Malfunkshun,Mother Love Bone,Garbage,Rush,A Perfect Circle,Red Hot Chilli Peppers,Tool,Shinedown,Dire Straits,Foo Fighters,Skid Row,W.A.S.P.,Motley Crue,Guns N' Roses,Deep Purple,Led Zeppelin,Rainbow,Black Sabbath,Blackmore's Night, Lynyrd Skynyrd, The Who

Cred ca iti ajung atatea.Momentan.

3 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Asculţi numai lăbăreli. Ia de la Dumnezău şi mai adaug şi eu câteva trupe de death, thrash şi black metal:
Agathodaimon, Children of Bodom, Destruction, Cradle of Filth, Era Decay, Arch Enemy, Marduk, Gorgoroth, Satyricon, Behemoth, Hate, Insomnium, Meshuggah, Amorphis, Amon Amarth, Akercocke, Darzamat, Venom, Thy Antichrist, Mayhem, Immortal, Dimmu Borgir, Graveworm, Slayer, Hypocrisy, Burzum, Abigor.

Baftă!

| Gorath a răspuns:

Pe lângă ce s-a zis,încercă Fleshod Apocalypse,Rotting Christ,Cannibal Corpse,Bathory,Septic Flesh,Vader,Dark Moor,Necrophagist.
Pun pariu că n-o să-ţi placă, sunt prea "grele", la ce rahaturi asculţi tu.

| CoCa8coLa a răspuns:

Skillet ♥