| zerozero a întrebat:

Ce parere aveti de colaborarea lui Vescan cu Ligia? Ati ascultat aceasta piesa? - http://hiphop.dap.ro/2010/01/14/vescan-ligia-%E2%80%93-u ltima-ploaie-video/

Răspuns Câştigător
| hiphopbeatz a răspuns:

Umm.ligai cant ori bine ori prost.pentru ca se foloseste de electronica(autotune) pentru a-si schimba vocea.

mrlodia in mare este frumoasa, dar ligia o cam strica.

dupa cum vezi vescan are un flow extraordinar dar r'n'b-ul facut cu atotune-ul la ligia e cam dubios.

pace!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vescan e de 10. Putea sa fie oricine in locul Ligiei nu conta, mesajul piesei e cel care conteaza si prea putin cine cantawinking

| Ionutzsa a răspuns:

E ft tare love struck eu azi l-am descoperit de pe un site monden laughing [ deja i-am si dat jos albumul ], tare tipul love struck pacat ca am auzit doar acum de elbatting eyelashes

| zerozero explică:

Are multe piese frumoase. imi place stilul lui cum canta, dar cu Ligia. hmm nu prea merge. cel putin mie nu imi place cum zbiara si ce fite are... dar in rest canta bine si ea...

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Frumoasa piesahappy..."lasa, lasa ploaia sa cada..."Ma regasesc in aceasta melodiewinking

| nobody_7406 a răspuns:

Dragutahappy