| Nicoleta_7799 a întrebat:

Ce parere aveti de concertul din Romania, din 1992, a lui Michael Jackson si de cel al Madonnei din 2009?

3 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Haide fratilor ma lasati cu Michael Jackson, pana a murit nici nu-l baga televiziunea in seama si nici voi, dupa ca a murit "vai, Michael Jackson" Pana sa moara nici nu ascultati melodiile lui si dupa ce a murit sunteti toti mari fani. Normal ca nu se compara Madonna cu Michael Jackson, chiar daca nu ascult muzica lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nişte porcării comercile laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pai al lui Michael nici nu se compara cu Madonna care a facut playback si a mai facut si un sou de 2 lei! Michael a cel mai tare, pe cand Madonna s-a lasta intrecuta chiar si de Lady Gaga!

Parerea mea!

Pa, pa.