| Isabelamaria21 a răspuns:

Este superbă melodia.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O altfel de manea. Cu o "copertă" nouă nu rezolvi mare lucru...

| FucktheSystem a răspuns:

În primul rând mă lasă rece ăia cu sufletele lor rupte, ști cum se zice, dacă ești trist nu-i paăs nimănui deci ai putea să fi la feld e bine fericit.
În al doilea rând melodia nu prea e melodie ci mai mult niște versuri recitate și cum eu prefer ca muzica să o ascult și poeziile să le citesc și nu să le combin pot să zic că nu dau doi bani ( din ăaia mici și aurii) pe melodia asta. E pur și simplu un alt fel de manea.

| EllaKP a răspuns:

E super tare!