| roxanaaa a întrebat:

Ce parere aveti de : http://www.youtube.com/watch?v=pOf3kYtwASo. funda. >:

Răspuns Câştigător
| LauraFll a răspuns:

Stiu melodia.:-s. tipa e naspalaughing. melodia e buna ` chiar imi place.
dar Jessie J. aia cum o cheama are un stil aiurea si ciudat de machiaj etcstraight face

6 răspunsuri:
| dsadasdsada a răspuns:

Imi place...desi nu o ascult mult. O am in mp3 si in playlist. big grin Are voce, eu mai ascult si "Price Tag".

| AlinnutSsa a răspuns:

Daca esti genul de persoana"emo sau nebuna" se potriveste de minunewinking! e dragutsa, dar nu asa de tarewinking

| Deeaa a răspuns:

Iubesc melodia asta! Videoclipul e putin ciudat din cauza buzelor alea dar e super cool

| AleXandrUavfc a răspuns:

Cam nebuna raised eyebrows

| boboboy98 a răspuns:

Naspa

| Ioana4you_9496 a răspuns:

Dragut... video clipul e putin mai ciudatel dar imi placewinking