| koool a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta? -- http://www.trilulilu.ro/alexheker/14f8702db5eb70

Mia imi place la nebunie, voua?

7 răspunsuri:
| checkmybrain a răspuns:

Nu-mi place deloc. Super aiurea.

| Mikiee a răspuns:

Ca orice alta melodie romaneasca.Este banala si in plus nu este genul meu.

| raducu a răspuns:

Tipic romanesc.
Nu'mi place happy.

| EmySweety a răspuns:

Foarte draguta melodiawinking

| AlexandraKnows a răspuns:

Prea pitzigaiata vocea acelei fete si doamne, nu are ritm! yuck! incearc-o pe aceasta :Christina Aguilera, Mya, Pink, Lil' Kim & Missy Elliot - Lady Marmalade (Moulin Rouge Mtv Live) (HD) scrie pe u tube si o sa vezi e reusita happy

| ChriSS_7546 a răspuns:

Super tare am ascultat de vreo 4 ori

| ♥«βﻻαη©α»♥ ← ツ a răspuns:

Hmmm... o melodie ca oricare alta tongue
Nu e ceva iesit din comun sa zic ca imi place la nebunie big grin...gusturile nu se discuta.tongue