| maria11579 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=9BV1WIdfgP4? Funda! Mersi.

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Superbă melodia... Părerea mea. Îmi foarte mult Panic! at the disco! happy

7 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Bullshit

| CautNume a răspuns:

Nu ascult gunoaie de genul acesta, deci nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil este o melodie de la un anime!?
Este interesanta.

| Ho1 a răspuns:

E cool! \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming day dreaming bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee bee flag flag flag flag flag flag flag flag flag flag flag flag flag flag flag flag
foartee coooooooollllllll! LOL`

| SkizoMetal a răspuns (pentru Ho1):

Mother of palmface.

| Aimy a răspuns:

Mie nu imi place, poate iti place tie.

| AnonimaAli a răspuns:

De exemplu mie nu imi place... Dar depinde de ce iti place tie.