| JsBeibDOLL a întrebat:

Ce parere aveti de melodia lui katy perry >=http://www.youtube.com/watch?v=j3C_anoePog care i-a cucerit pe americani?

9 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Tare melodia:X

| SuperMagicSmile a răspuns:

Mie imi place foarte mult. Dar bine, eu sunt megafana Katy Perry asa ca... Dar acum, fiecare cu parerea ei. Mie una imi place si videoclipul.

| Petronela a răspuns:

Ff tare

| LuS[z] a răspuns:

Katty Perry are o voce de invidiat big grin iar melodia este foarte interesanta. mie imi place big grin

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Melodia e destul de tarebig grin.
E super dar sa cucereasca americanii, nu e nici chiar asa.Parerea mea.

| vlad423 a răspuns:

Super melodie si super videoclip! ador melodia love struck

| PaulaPSM a răspuns:

O chiar tare melodia...imi place:X

| loove_5215 a răspuns:

Mie chiar imi place melu`. depinde de gusturile fiecaruiahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia asta imi place foarte mult, dar fana a lui Katy Perry nu sunt laughing, dar sa-i cucereasca pe toti americanii e cam exagerat dupa mine