| xilotto a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Firework a lui Katy Perry?

http://www.youtube.com/watch?v=QGJuMBdaqIw&ob=av2e

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Foarte tare! Mi-a ridicat moralul. Atat de pozitiva, plina de energie...
Mersi pentru postare, Bogdan! Sarbatori fericite! Numai bine!

P. S. Am adaugat-o la favorite.

Răspuns utilizator avertizat
| Jenny_9204 a răspuns:

Versurile sunt minunate, apoi videoclipul nu stiu ce sa mai zic, e prima oara cand il vad, fenomenal:X

| ii a răspuns:

Naspa.oh go on

| Abb a răspuns:

Prea tare videoclipu'. si melodie e mistolove struck

| Ramooon a răspuns:

Super frumoasa cel putin ca mesaj si videoclipul foarte dragut, de inspirat suflet tineretongue

| MihaelaMihaa a răspuns:

Este dragutawinking

| AdrianaINNA a răspuns:

Nu credeam ca Katy este asa de buna incat sa scoata o melodie de genul asta. E odiferenta de la California Girls si Firework.

| eJectdirect a răspuns:

Nu descoperisem piesa dar e super tare! http://www.youtube.com/watch?v=cPUYl8Aom8Y si asta e!