| hamham_1461 a întrebat:

Ce parere aveti de noua melodie a trupei Akcent?
Piesa se numeste Akcent - My Passion in caz ca nu stiati(unii dintre voi)
P. S. Un an nou fericit!

8 răspunsuri:
| alexy a răspuns:

Eu o ador, toate melodiile lor mi-au placut, in special asta:http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=CVGfeSfGz3w
Si melodia asta noua e frumoasa, chiar foarte. Tie ti-o place?

| Iasmiine a răspuns:

Este una din piesele mele preferate. O ador :X
Este cea mai frumoasa melodie pe care au scos-o pana acum.
Tu ce parere ai :*?

| Wihaela a răspuns:

Mie mi se pare o melodie excelenta! tu ce parere ai despre aceasta melodie?

| djcosty_7523 a răspuns:

E o melodie foarte buna am ascultat-o si inca o ascult.

| pink_7086 a răspuns:

E sooooperhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult melodia love struck o ador este superba si o ascult cu drag in continuarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o melodie foarte buna

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Este o melodie foarte frumoasa. O ador, printre altele si as vrea sa o dea la banchet. Am auzit-o anul trecut la un parc de distractii