| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de rappu underground?

6 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Cea mai adevarata muzica care exista... desigur ma refer la cel romanesc... pe scurt realitate in versuri.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

E mult peste cel mainstreamwinking

| hiphopbeatz a răspuns:

E cel ce iti deschide ochii.

pace!

| KeepCalm a răspuns:

E cel mai adevarat genwinking. versuri inteligentehappy. pana si stilul lor e fte interesant si caracterull. asta depinde de fiecare dar muzicaalove strucke ceaswinking

| spot a răspuns:

Este suuuuper! frate. is innebunit dupa hhop underground. big grin numa artisti de under am pe tel.

| AlinPlaya a răspuns:

Cel mai tare. Sunt misto concursurile alea gen 8Mile. Genial love struck
Ave!