| heliu a întrebat:

Ce parere aveti de Sony Ericsson K800i Silver? face sa-l cumpar? ce neajunsuri si bunuri are?

1 răspuns:
| OvidiuDanzka a răspuns:

Am avut si eu unul si pot spune ca a fost mai bine decat ma asteptam.
Bateria tinea undeva la 4 zile, vorbind aproximativ 30-40 minute pe zi, 20 de min butonat diferite site-uri pe net, 3-5 sms pe zi, plus mai un joc mai ceva din cand in cand, oricum bateria tine destul de bine.

Fotografiile le face superb si pe timp de zi si pe timp de noapte, are autofocus, blitz, etc
Nu am patit sa mi se blocheze meniul sau sa se "miste greu" cum se mai intampla la unele telefoane
Rezistent la cazaturi, nu pierde semnalul(la unele Sony ericssonuri e o problema relativ frecventa)
In timpul convorbirilor nu exista vajaieli, microfonul se aude bine, la unele telefoane microfonul se aude incet, spre exemplu la Samsung corby.
Soft-ul nu are buguri sau alte chestii.
La neajunsuri as mentiona ca ecranul se zgarie relativ de usor fata de alte telefoane, acum nu stiu daca varianta Silver difera la carcasa fata de cel iesit la inceput pe piata.