| donytzu a întrebat:

Ce parere aveti de tinuta Gagutei de la VMA 2010? Mie mi-a placut foarte mult si sunt nerabdator sa aud noul album care se numeste 'Born this way'. Credeti ca e un nume inspirat?

http://beatmusicc.blogspot.com/2010/09/lady-gaga-socheaz a-din-nou.html

Răspuns Câştigător
| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Cool costum si m-a impresionat ca a plans

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Tinuta nu mi-a placut dar cum a cantat da.

| Lollypop a răspuns:

Mda...nici mie nu mi-a placutstraight face. Bai, muzica e buna de ce sa nu recunoastem?laughing Dar faptele pe care le face lasa de dorit:-s.In fine, toti avem gusturi diferite nu sunt genul care huiduie sau jigneste un artist pentru ca nu ii placehappy. Si pentru a vedea daca numele albumului e inspirat, mai intai sa il lanseze si mai vedemhappy. Bafta!

| gigiro a răspuns:

E o excentrica si. atata tot. Cu asta cucereste publicul avid de noutate. Dupa mine, nu are voce nici cat mine(sunt afona) Data viitoare isi va face o rochie din felii de caca, sa socheze si mai mult.Nu e inspirat-se vrea doar. E un mare khitsch-aceastaa creatura Gaga-o gasca.Aceasta e parerea mea, subiectiva deci, dar ma rog, nu pot sa interzic nimanui s-o admire.