| donytzu a întrebat:

Toata lumea astepata cu nerabdare noul albul al lui Lady Gaga! DUpa mega succesul Tha fame and Monster the fame, fanii se asteapta la ceva si mai bun.
Pentru a alimenta asteptarile, Gaga a declarat ca albumul ei va schimba lumea: http://beatmusicc.blogspot.com/2010/09/lady-gaga-schimba -lumea.html

Oare asa va fi? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja e o moda, un stil, sa te imbraci GaGa=Nebunatic, asa cum se traduce si numele ei Domnisoara nebunatica, lumea deja a fost schimbata."Uratul"da o mare importanta intr-un stil, inperfectiunile caracterizeaza stilul. Posibil, totul poate fi posibil, dar, nu poate schimba pe oricine si orice, poate trece doar de la un stadiu la altul, nu schimbai, cel putin asta cred eu.

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Care toata lumea?
Va schimba lumea? In nici un caz in bine, ceea ce inseamna ca aceasta obsesie pentru muzica comerciala va deveni si mai intensa.

Lady Gaga are o voce destul de buna, dar la fel si cu Justin Bieber, nu vad ce e asa extraordinar la ea. straight face

| Gizăz a răspuns:

„Toată lumea aşteaptă"?! Hai bă, fii serios. laughing

| Ruxy_1106 a răspuns:

Care toata lumea? De parca toata lumea ar fi obsedata de GaGastraight face

| elseva5lei a răspuns:

Lady Caca papusa illuminati! Eu NU sunt printre aia care astepta cu nerabdare noul ei albul! lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imperfectiunile*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imperfectiunile* schimba*, sorry