| only me a întrebat:

Ce parere aveti de Vescan? big grin

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EllyFMS a răspuns:

E super, canta bine si are si niste melodii in care spune doar adevarul happy. Este unul dintre preferatii meihappy

| piktor a răspuns:

Canta bine live big grin
am fo` la un concert si m`as mai duce si la altelelaughing

| dalyy15 a răspuns:

O parere minunata

| Selena54 a răspuns:

Mie imi place :X

| brokenkid a răspuns:

Vescan este foarte bun, iar combinatia vescan ligia este cea mai buna :X este un cantaret cu voce buna, fara fite ca si altii...Iar piesele lui au valoare sentimentala si sunt intras'a fel facute sa te atinga la suflet:X vescan este mai bun ca puya, si face muzica de calitate! puya mai nou nu mai reprezinta nici rap nici hip hop, sa reprofilat saracu smecher acolo unde a vazut ca scoate mai multi bani.

| Rakanishuu a răspuns:

Mizerabil. Ala e rap ma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte tare. Este unul dintre preferatii mei. Are niste versuri adevarate care merita ascultate. Ador Vescan -Caracter de piatra http://www.youtube.com/watch?v=Wt5eWjwPlVA