| MoonLightBlu a întrebat:

Baietii! Ce parere aveti despre fetele care asculta artisti gen Vescan,Schizzy, Indiferent..etc?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu comentez gusturile altora.
Eu nu ascult deci nu imi pot da cu presupusul.e loc pentru toata lumeawinking
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Gusturile nu se discuta!

| Seepty a răspuns:

Am o parere buna, fiecare asculta ce vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Triste. Cel puţin din alea 3 melodii ale lui Vescan, pe care nefericita soartă m-a făcut să le ascult cu diverse ocazii, pot spune că numai cineva extrem de trist ar putea să asculte asemenea melodii din plăcere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parcă asculți doar pentru masculi...

| CartoonN a răspuns:

Nici manele nu ma deranjeaza daca asculta cat timp stie sa vorbeasca, sa se poarte in societate. Oricum fiecare asculta ce vrea si ce doreste cu conditia sa asculte pentru el, in casti sau in casa cu volumul ridicat incat sa nu deranjeze vecinii.Deci fetelor ascultati vescan, nimeni altu', rappa sau ce doriti.