| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta chitara https://www.fly-music.ro/......k-set.html
Setul e pe bune? Am gasit-o pe ea singura la 269 lei si am zis ca ies mai bine daca o iau in set pentru ca oricum doream sa cumpar si tuner si husa

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Trebuie sa fie daca asa scrie pe site. Nu ma pricep la chitare, nu stiu cat este de buna, dar pentru incepatori trebuie sa fie ok happy

| MaraMadalina1888 a răspuns (pentru Dismally):

Sunt sigura ca primesc chitara si nu o portocală, dar am luat o mare teapa de pe eMAG cu o chitara (eram la început si nu aveam habar de nimic ) Am comandat o chitara super faina si buna si a venit una care suna ca naibi si nici macar nu arata ca aia din poza

| Dismally a răspuns (pentru MaraMadalina1888):

Pai daca produsul nu corespunde cu descrierea il poti returna. Ai grija de la cine cumperi pe eMAG sunt si niste vanzatori foarte neseriosi acolo...