| Mihaela_2782 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie? http://www.youtube.com/watch?v=9mbmrmMoGs8 eu o ador! e geniala... dar vreau sa stiu si parerile altora;)

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Ce tare. o mai auzisem de atatea ori si chiar mi se parea draguta, dar nu am stiut cine o canta, multumesc. happy

13 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Ffffffff frumoasalove struckde mult o iubesclove struckpiesalove struck

| MM a răspuns:

In seara asta am descoperit-o.Imi place mult.Toate piesele celor de la One Republic sunt super.

| valy a răspuns:

Frumoasa tare melodia...se vede ca ai gusturi bunewinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Super frumoasalove struckAm ascultat-o si eu acum si chiar suna binebig grin

| Katiee^^ a răspuns:

O stiu si eu happy. Dap este foarte frumoasa:X. OneRepublic are melodii foarte bune big grin

| simoSTAR a răspuns:

F tare melodia...la fel ca toate celelalte ale celor de la one republic happy

| DonGiovanni a răspuns:

E frumoasa.

| Theodora a răspuns:

Am ascultat-o acum cateva zile pe UTV. E super tare. Ce e al lor, e al lor! Sunt foarte buni si stiu ce anume sa scoata.

| adrian777 a răspuns:

E buna piesa

| just|breathe a răspuns:

Da. e draguta.chiar numai auzisem nimic de ei demult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da draguta am mai ascultat-o.

| biu_4440 a răspuns:

Cand am vazut prima oara la tv videoclipul m-a fascinat total, de asemenea si melodia e superba