| Megas a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta piesa? nu va face pielea de gaina? e incredibila :x
http://www.youtube.com/watch?v=XFFDG5FRbWk

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Absolut divina *.*.Ms ca mi-ai arat-o pentru ca nu o mai auzisem. Oricum Filmul transformers a avut mereu coloane sonore de calitate.

4 răspunsuri:
| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Este cam trista!

| goldheart a răspuns:

E cam stranie.simt fiori pe sirea spinarii, ca-n Wolfenstein laughing

| ArtisticWorld a răspuns:

Este minunata. Mersi ca mi-ai aratat-o!

| alexandra9 a răspuns:

Dupa raspunsurile altora nu cred ca vreau s-o ascult. Imi pare rau dar n-o s-o ascult chiar acum in alta zi cand am curaj.