| Havin a întrebat:

Ce parere aveti despre acest dans?:D:-" http://www.youtube.com/watch?v=Q2egB715TWo

4 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Esti din Saveni?
Daca da, stai pe-aproape.big grin

| Havin explică:

Fiecare dansa pentru eahappy. era concurs intre noi 2happy. asa ca ne puteam misca amn2 identic. tinuta se potrivea doar cu primele melodii.stiu.dar, astea au fost costunatiile puse la dispozitie.

| Havin explică:

Da unde zice ca e street dance? de cand inna are melodii pe care ar fi un street dance?

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Care esti dintre cele 2? nu ai avut emotii? nu prea v ati sincronizat miscarile si una din voi a cam dat din maini. una din fete nu era hotarata e balet sau street dance. atentie la brate! tinuta nu se potrivea ca muzica... oricum nu e rau. succes