| ralucaralu a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.youtube.com/watch?v=QRejQLJzEBU? cum e pentru un dans la scoala?

5 răspunsuri:
| ILikeToKnow a răspuns:

Eu cred ca e ok, dar daca ar fi dupa mine cred ca as schimba putin coregrafia in unele locuri. Unele elemente se repeta de multe ori, si devine monoton la un moment dat.

| NoName0011 a răspuns:

Foarte fain. da sa nu faci si tu ca fata aia ingri sa te aranjezi in timpu dansului happy...bafta :*

| AlinutzaRouz a răspuns:

Mie mi se pare super...winking

| soseta ucigasa a răspuns:

Hahahahaha mersi laughing, nu am mai ras atat de cand am vazut un caine lovit de o masina laughing) penibillaughing

| ooooooops a răspuns:

E super merge pentru al dansa la schoala