| lays a întrebat:

Ce parere aveti despre Alexandra Stan? cand a aparut cu lollipop mi-am pus mainile in cap. o alta pitipoanca blonda(evident) care ne arata tot ce are(si nu ma refer la voce), dar am ramas placut surprinsa cand am vazut clipul asta:|
http://www.youtube.com/watch?v=v_yq1ZdrNIQ&feature=relat ed
canta mai bine ca Rihanna! acum imi dau seama ca cine i-a regizat clipul a vrut sa-si bata un pic joc de ea! fata chiar e talentata si foarte frumoasa! voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Asa am crezut si eu cand am vazut videoclipul de la melodia Lolipop da apoi am descoperit ca are talent si are acum multe melodii frumoase. preferata mea este Mr. Saxobeat http://www.youtube.com/watch?v=8GQOQn92z5U. Este o fata foarte talentata si frumoasa si are o voce superba:D

Apache
| Apache a răspuns:

Ok, recunosc are voce! dar...totusi clipul ala a fost prea de tot! nu o sa poata schimba parerea oamenilor!

| mihaibrasov a răspuns:

Eh. macar e frumoasa. Pune-o sa cante fara studio live si discutam de talent. Ai vazut la American Idol cum sunt preselectiile? Te pune fata-n fata cu tipii aia si pac, canta! Simplu. Fara studio, instrumente, retusuri.etc.

| Carl a răspuns:

Si tu crezi ca e chiar live raised eyebrows? daca da inseamna ca exista Mos Craciun happy

| L i T h i U m < 3 a răspuns:

Da...nici eu nu o simpatizam pe Alexandra Stan dupa melodia "Lollipop" dar acum are o melodie foarte buna, si anume "Show me the way".
Si mi-am schimbat radical parerea despre ea.
Acum e chiar ok.:]

| cineva1992 a răspuns:

Sa-si bata joc de ea? sincer nu prea cred! oricum e talentata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o alta pitipoanca care viseaza sa ajunga mare vedeta.
Parerea mea e ca, mai nou, oricine isi pune o fusta scurta, ajunge la tv. Nu conteaza ca nu are voce, important e sa aiba ce sa arate.
Cred ca e o pitipoanca, care nici macar nu se poate compara cu Rihanna.
Vocea Rihannei e de 1000 de x mai buna, si Rihanna e mult mai naturala decat falsa asta de Alexandra Stan.