| HaHa_8983 a întrebat:

Ce parere aveti despre Andy Sixx?

50 răspunsuri:
| Andreea_1209 a răspuns:

Este dezgustator...
emo...nu stiu...deci mi-a venit sa vomit cand l-am vazut (nu glumesc)
singurul lucru care-mi place la el sunt ochii big grin

| Element25 a răspuns:

Preferatu meu dintre toti...Ador vocea aceea matura pe care o are.E genial omu asta,chiar ma inspira versurile.
Ma regasesc in muzica celor de la BVB.
E frumos, canta bine, arata bine imi place si relatia lui cu fanii(e foarte deschis cu ei).
Il iubescccc

| xXPsychO983 a răspuns:

E super tare, o super voce si are niste ochi day dreaming

| βÚβÚ a răspuns:

Salut!

Wah? Andy? AndySixx? :O Mai rar gasesc fani. pe TPUhee hee
Anyway, e cel mai tare, pe langa restul din trupa :X Are o voce superba si nu numai, arata si bine smug nu? Tu ce crezi? Ador melodia knives and pens si mai ales cum e machiat acolo.

| Fantasy a răspuns:

Iubirea mea :X big grin

| Queensway a răspuns:

Pfoaii.cred ca daca ma apuc nu mai termin. e.superr. deci sunt innebuniitaa dupa el. are o voce atat de superba. ochii magnificii copull de admirat. si parul si mai multe. deci e un super om cu un suuper caracterr.love struck

| DeMeTrIoN a răspuns:

Andy Biersack, numai cand pronunti numele te iau niste furnicaturi pe spate. Vocea aceea superba, Ochii aceia albastrii intens, relatia sa cu fanii... Cum sa nu il iubesti? :X:X:X:X:X
Andreea_1209 asta e genul ala: Wooo Selena Gomez, Wooo Justin Bieber, gen /:) Intelegeti voi la ce ma refer:)) Apropo, stiati ca este o petitie pe net pentru a-i aduce pe Black Veil Brides in Romania? :D Ar fi superb :X Uitati aici link-ul :> :http://www.petitieonline.net/......98063.html :D

| onyk a răspuns:

Super hotlove struck

| Hachi8 a răspuns (pentru onyk):

De Millioane!

| onyk a răspuns:

So hot

| melc a răspuns:

@Andrada
toti cand vad pe cineva mai, idk, par lung negru, machiat cu negru, gata, il catalogheaza drept emo straight face uite, ca sa te luminez, nu e emo, si Black Veil Brides nu canta nimic emo, ei canta *drum rolls* screamo! [emo venind de la 'emotional', iar screamo'ul HURRRRRRR DURRRRR ARRRRGH nu prea suna emotiv, nu crezi?laughing]
Anyway, e. hot tipul, in majoritatea pozelor laughing

| Madishor a răspuns:

Ador andy sixx are niste ochi :X ssuperrr si ca veni vorba justin biberon laughing daca am face un zite de vot intre justin biberon si andy sixx andy ar fi cel mai votat deci cheau vam :* bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar raspund este frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uni cand vad o fta sau un baiat cu parul intr-o parte spun ca e emo normal si nemachiati andy nu e emo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super simpaticc :X. Deci il adorrr. E cel mai frumusel din trupa. Are o vocee adorablia... Ochii luii ma faceee sa morr =p~
Deci e super SqUmp love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andy? andy sixx? wow ma mir cum de nu mai ziceti nimic de justin biberon alalaughingiar andy eeeee bestial tipu deci il ador:Xmorr cand ai vad ochii aia:X:Xnu ca justinica alalaughing)rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andy sexy poate. e superb...il iubesc

| MetalHead04 a răspuns:

My Dream.e the best

| amiX a răspuns:

Are o voce de miloane e un tip cool si are niste ochi super frumosi

| deadwillow a răspuns:

Uuuuuuu thinking Fan BvB :X Nu stiu multi sa aprecieze trupele de genul asta. Mie imi place stilul lor, nu neaparat muzica, desi acum ceva vreme ii ascultam la greu happy

| Aniquel a răspuns:

Andyy... Andy... e. day dreaming E ceva minunat, superb, frumos etc.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Omul ala e super! Are o voce superba (potrivita genului pe care il canta) + este si dragut(mai ales ochii lui sunt minunati)

| OtipaOarecare a răspuns:

Cand am intreba eu asta am primit numai raspunsuri ceva gen:Copilas penibil, urla la microfon sau mai stiu eu ce alte chestii si asta m-a enervat la culme!sadsad
Il ador pe Andy Sixx:
1.Are o voce frumoasa si melodiile sunt mistobig grin
2.Arata bine(are ochi albaaastri:X:X:X )
3.Ii sustin muzica pentru ca mi se pare ca versurile transmit un mesaj, deja melodiile sunt foarte rasunatoarelaughing

| Pandicorn123 a răspuns:

O fi sa nu emo nu ma intereseaza. Important e ca are o voce minunata si arata si foarte bine ♥

| ShøØtYøu a răspuns:

Imi place mult, si are o privire asa diferita, fata de a altor cantareti, mai ales in videoclipul melodiei knives and pens, ma bucur ca mai exista oameni care sa comenteze asa de mult de el si de black veil brideshappy

| AmaliaM a răspuns:

Are o voce minunata. Si il apreciez pentru ca atunci cand era mai tanar a avut curajul sa fie diferit si sa treaca peste ce ziceau cei din jur. Cred ca este o persoana minunata. Si nu trece o zi fara sa ascult Black Veil Brides - Carolyn.

| DarksidersFTW a răspuns:

Un pampalau! Emo ratati...

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Doamnee! Andy Sixxx trebuie sa fi prost ca sa nu-l placi! este cel mai dragut din lume

| miky_9667 a răspuns:

Pai ce sa zic arata bine love strucklove strucklove struck canta bine happy ( cel putin mie imi place)

| Frostly a răspuns:

Hmm o.O Andy Sixx what can i say about him? Canta bine, imi place stilul lui de a fii si imi place muzica pe care o canta.Sunt un mare fan BvB.Andy Sixx e idolu meu in muzica

| xDeea_6061 a răspuns:

Buna!
Il ador pe Andy Biersack[Sixx]!