| Georgiana95 a întrebat:

Ce parere aveti despre astectul fizic al lui Mariah Carey? http://www.acasatv.ro/......-foto.html

Răspuns Câştigător
| andalu a răspuns:

Lol happy la fizic arata oribil, la fata e simpatica insa era mult mai simpatica inainte sa isi faca tot felul de ":ajustari" happy Nu pot sa spun ca mariah e idolul meu, are o voce buna insa mai mult imi place vocea lui beyonce
Iar frumoase mi se par jessica alba, beyonce(la fata) si nicole scherzinger care desi e putin vulgara este exact pe gustul barbatilor happy

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pare un pic plinuta. Dar orice ar fi Mariah Carey va fi pe placul meu mereu. Imi place mult. Are si o voce superba si un look de invidiat. Kilogramele in plus vor disparea dar ea va ramane mereu aceeasi.

| daniDeeDee a răspuns:

Canta foarte frumos... ce mai conteaza fizicul? big grin

| ing. a răspuns:

Buna.Intotdeauna mi-a placut de Mariah, si mi se pare ca arata foarte bine, chiar daca s-a ingrasat putin.Multe femei si-ar dori sa arate asahappy

| JoJo a răspuns:

Multe femei si-ar dori sa arate asa?:-o No way!
Nu-mi place Mariah Carey...pe deasupra ca nu arata cine stie ce mai are si fite [ Si mai zicea de Leona Lewis ca e grasa, dar la ea nu se uita ca e dubla cat Leona] in fine...ma abtin de la comentariibig grin

lolita
| lolita a răspuns:

Este o mini purcelusa, si pe langa mai si semnlizeaza imbracandu-se cu haine stramte.

| Abi_5708 a răspuns:

Poate e insarcinata? sti, cand esti insarcinata mananci foarte mult!

| adryano05 a răspuns:

Wow ce s-a ingrasat... oare de la fite? happy

| KiaraHoney a răspuns:

Departe de commenturile rautacioase doar de dragul conversatiei, mai conteaza cum arata? Mariah este o diva si este o adevarata lectie de viata pentru persoane ca Beyonce, Rihanna, Lady Gaga etc.Mariah este unica. Oricum ar arata, mereu voi fi incantata si voi adora muzica ei.

| ewen a răspuns:

O fitoasa imbatranita si grasa, bless herhee hee

| dya25 a răspuns:

Si eu am vazut acel incident nu mi se parea beata de loc si aspectul fizic ...si ce multe femei si-ar doi un aspect ca la ei si vocea ei.

| Mareah Carey a răspuns:

As vrea sa o rog pe Mareah Carey sa slabeasca urgent pentru ca cind arata bine mie imi placea foarte mult dar acum arata ingrozitor, si nu numai eu sunt de aceasta parere dar si foarte multi oameni.