| dony a întrebat:

Ce parere aveti despre blogul asta. Sunt la inceput dar vreau sa stiu cum vi se pare startul. http://music-is-all-you-need.blogspot.com/. Astept pareri. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Este chiar foarte frumos, insa mai trebuie lucrat la el, dupa cum ai spus si tu! felicitari si spor la munca pentru a iesi cat mai super :*

3 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Am intrat pe blogul tau si pentru inceput e destul de ok. happy

| Kidd a răspuns:

Prea tare love struck Pt ca e pe tema asta love struck Succes in continuare! Si mda mai ai de lucrat.

| djhateme a răspuns:

Ba, e super pentru inceput. dar iti dau o idee. intra pe www.freeservers.com,si iti faci site ca-lumea daca te pasioneaza asa ceva. bafta