| dony a întrebat:

Ce ati vrea sa vedeti pe un blog de muzica? asa ceva v-ar interesa? http://music-is-all-you-need.blogspot.com/. Astept pareri! multumesc!

Răspuns Câştigător
| bestmusik a răspuns:

Faza cu luatul de interviuri artistilor e o chestie aproape imposibila, mai ales in cazul celor staini.In primul rand daca ai un blog de muzica esentialul e sa ai multa muzica, videoclipuri, stiri, poze cu artistii.Cam asta ar fi.
Apropo imi place mult designul blogului.

3 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Firstly un slogan ORIGINAL si nu over-over-over-over-over-overused.
Apoi ar mai fii ceva articole despre cantareti ptr.adolescenti (pentru. ca adolescentii asculta muzica mai mult) gen: Justin Bieber, Demi Lovato, Selena Gomez, Jonas Brothers, and so on.

Bafta!

| akind a răspuns:

As vrea sa vad comentariile tale despre o anumita melodie. poate si niste critica, plusuri, minusuri. sa pui doar niste videoclipuri de ceva usor, toata lumea face asta. incearca si altceva

| draculaq a răspuns:

Poti oferi ceva in plus fata de restul? Daca nu, nu merita.
Ce as vrea sa vad thinking Interviuri luate de tine artistilor.