| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Ce parere aveti despre Bosquito?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţin minte ce isterie au provocat în ţară(mai ales în rândul publicului feminin) atunci când au debutat, în 2000. Au melodii frumoase... şi cele de acum şi cele de dinainte de plecarea lor în SUA. Îmi plac.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu ascult

| nowar a răspuns:

Sunt buni din punct de vedere muzical, dar nu stiu genul abordat nu cred ca a fost prea inspirat, ei sunt in stare de mai mult. dupa parerea mea.

| Soryn6 a răspuns:

O parere doarte buna, canta foarte frumos! Imi plac toate melodiile lui!
Sper ca te-am ajutat Funda pls!

| ShowMe a răspuns:

Este foarte frumos.big grin