| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Radu Almasan si Bosquito?

6 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Au melodii care imi plac, am crescut cu melodii de a lor, dar consider ca sunt trupe mai bune ca ei dar si mai proaste.
Nu pot sa zic ca ii ador dar nici ca ii urasc, imi plac intr-o oraercare masura.

| Mădă0611 a răspuns:

Gay.

| adokdgaok a răspuns (pentru Mădă0611):

Argumente?

| Mădă0611 a răspuns (pentru adokdgaok):

Nu stiu de ce, dar mi se pare ca are fata de gay laughing

| adokdgaok a răspuns (pentru Mădă0611):

Eu nu intrebam ce fata are, eu intrebam ce parere aveti despre cum canta.

| Mădă0611 a răspuns (pentru adokdgaok):

Ai intrebat ce parere avem despre el. Daca nu ascult asa ceva, imi spun parerea despre altceva. Si daca tot vrei o parere despre muzica lui, o sa ma leg doar de o melodie, nu de voce sau altceva ca n-are rost. Deci, m-a disperat cu "haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai iubito, nu fugi de mine", e mai urata decat "vara nu dorm" sau "ai si eu te pego", si asta e o performanta, de atunci creierul nu ma mai lasa sa dau play cand ii vede numele sau fata. Si ca e la moda sa faci glume pe seama lui Fuego, mi se pare ca seamana mult cu el. tongue
Daca nu imi place mie nu inseamna ca nu place nimanui. Pis! \m/