| Magnus a întrebat:

Ce parere aveti despre Cannibal Corpse?

5 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Nu prea pot să îmi exprim părerea despre trupa asta. Nu îndrăgesc brutal death metalul...mi se pare cam fără sens, iar Cannibal Corpse nu face o excepţie. Nu-mi plac.
Mai ascult din când în când câteva piese de la ei, dar nimic mai mult. Nu-mi transmit nimic. Mă lasă rece.

Baftă!

| Polaris a răspuns:

Plictisitor și infantil. Dar tipii-s de treabă, din câte am văzut.

| Wolfszeitt a răspuns:

Nu am mai ascultat trupe d-astea br00tăl de ceva timp. Atunci, acum, Cannibal Corpse tot nu mă încântă cu nimic.
Rareori mai ascult câte ceva de la ei, dar, vorba lui Mustaine, mă lasă rece. Mai puţin asta http://www.youtube.com/watch?v=g1Zmkevry5g.

| Magnus explică (pentru Wolfszeitt):

Daaa,clasica laughing.
Nu pot zice ca sunt un fan inrait dar merge atunci cand esti in the mood!

| Aneurysm a răspuns:

Nu sunt fan. Dar îmi lasă un gol în stomac când ascult. Îmi place bass-ul...