| Cryssu95 a întrebat:

Ce parere aveti despre Cedry2k si Nimeni Altu'?

Răspuns Câştigător
| NuclearAssault a răspuns:

Nimeni Altu' nu prea am ascultat, dar de Cedry2k pot spune ca este un geniu al muzicii rap underground, chiar daca nu este cunoscut, are versuri care te fac sa gandesti de 2 ori si sa iti deschizi mintea din partea mea are nota 11 din 10winking

8 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Geniali.nu e muzica ce fac, e arta.

| NastyCrow94 a răspuns (pentru Ea12345):

Perfecta dreptate, ce fac ei nu e muzica, mai bine e spus: suflet pus pe foi!

| Cryssu95 explică (pentru NastyCrow94):

Cedry2k pentru mine e un zeu...idolul meu! cum sa spui ca cedry2k e de nota sapte frateeee? Daca spui gen ca mai are de muncit si e de nota sapte atunci nu ii inteleg filozofia! Fara falsa modestie Cedry2k lasa pe hartie filozofie special mistica tratate de criminologie si psihologie criminalistica.

| Nede a răspuns:

Nimeni Altu' rupe! Cedry2k mai are ceva de muncit pana o sa ajunga si el mare.dar are cateva melodii frumoase

| NastyCrow94 a răspuns (pentru Nede):

Gresesti! cedry2k e la fel de bun.un super Mc.
cedry2k s-a nascut! nu se va mai naste ink odata.la fel cum a fost si cu da`vinci, michelangello, rafaell etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurt si la obiect!
Nimeni Altu' nota 10.
Cedry2k...7 (nu-i rau)

| NastyCrow94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cei care nu il considera pe cedry2k un fenomen inseamna k nul intleg si nu-l vor intelege vrodata

| NastyCrow94 a răspuns:

Heh gagico.ei sunt in varful piramidei...alaturi de deliric,doc,sisu tudor, haarp cord, specii etc.ei sunt singurii care mai tin rappul romanesc in sange!