| Adda66 a întrebat:

Ce parere aveti despre Cher LLoyd? Mie imi place de ea, dar vreau sa stiu si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| SilentByTheNight a răspuns:

O ador pe Cher love struck Are o voce superba, si dupa parerea mea e foarte frumoasa happy Ii ador coafurile si stilul vestimentar :*
Cher Rocks \m/

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Cine satan e Cher LLoyd?

| CautNume a răspuns:

In doua zile a ajuns sa fie cantareta fara sa aiba prea mult talent.Un nimeni.

| Mădă0611 a răspuns:

Stiu doar vreo 2-3 melodii, dar asta --> http://www.youtube.com/watch?v=sdbyG2MrBHk imi place ca era no1 in topul celor mai enervante melodii.
Hi haters, kiss kiss, I see you later
Hi haters, it was very very very nice to meet you >:) Zi-le Loredana!

| M25M a răspuns:

Are o voce unica, nu este acum cea mai buna voce din industria muzicala dar are o voce destul de buna. Mi-a placut de la prima auditie The X Factor si traseul ei in acea emisiune. Inca este tanara are 17 - 18 ani daca nu ma insel, cand va mai creste se va maturiza si muzica ei si de asemnea si vocea.
Toate cele bune!

| GY a răspuns:

Cher lloyd e preferata mea! e o fata luptatoare deoarece a ajuns de la pozitia in care era la ceea ce este acum..bravo ei e o fata super! o ador!:X