| Ciobanu_Paul_Alex_1995 a întrebat:

Ce parere aveti despre chitara asta: http://mcmusic.ro/......5-bk.html. Sunt incepator. Daca nu, imi puteti recomanda una mai buna, am buget ceva in genu 250 Lei...Maxim 300 Lei.

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Este o chitara buna, isi merita bani, am si eu una.

5 răspunsuri:
| MKK13 a răspuns:

Are ceva daca este 350 este chitara pentru incepatori si super buna! este chitara acustica vrei sa-ti dau un link?

| Ciobanu_Paul_Alex_1995 explică (pentru MKK13):

Foarte proaste hora raghin. se gasesc pe toate drumurile d'alea.

| MKK13 a răspuns (pentru Ciobanu_Paul_Alex_1995):

Dar macar e pentru incepatori cand stii sa canti iti ei de aia de 10 mil laughing)