| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre colaborarea dintre Parazitii si Dan Lazar? http://www.youtube.com/watch?v=hmHOAHeuP0c&feature=relat ed

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dan Lazar are o voce absolut incredibila.Colaborarea dintre ei ar putea parea putin ciudata, dar vocile se completeaza foarte bine love struck.Este una dintre cele mai tari melodii ale anului.Si versurile sunt chiar tari...
Bravo lor!

| Alex714 a răspuns:

Mi se pare buna colaborarea intre ei...
Cum a zis si Bibilikaa se pote spune ca e putin ciudata dar melodia si clipu' le-au iesit super bine.
Bravo lor pentru. ce au facut.