| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre Conor Maynard? big grin puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Azi e prima data cand aud de el.
Am cautat pe Youtubu... Nu cred ca o sa mai fac asta straight face Groaznic.

| StylesGeorgiii a răspuns (pentru CautNume):

Ce naiba aveti cu el? "Metrosexual" du-te bai si te plimba straight face Nu aveti de cine sa faceti misto. straight face Haters

| CautNume a răspuns (pentru StylesGeorgiii):

Daca nu-ti convine parerea de ce naiba o mai ceri?! Du-te tu si plimba-te.

| MaskOfSanity a răspuns:

Metrosexual penibil.

| Decrepit a răspuns:

Uitandu-ma la avatarul tau, imi dau seama c-ar fi inutil sa-ti spun ca Maynard e un semi-barbat inutil pentru muzica - sau poate fi util, insa doar pentru a arata cat de apreciat este gunoiul muzical - pentru ca tu, tot pe-a ta o vei tine.Si nici n-are rost sa fac recomandari de muzica propriu-zisa pe care s-o asculti, c-o sa vii cu pseudo-pareri, gen "esti hater nu vreau sa aud pareri de la hateri" sau "eu nu ascult muzica de pe vremea lu bunica".

| StylesGeorgiii a răspuns (pentru Decrepit):

De ce spui asta? thinking puppy dog eyes

| StylesGeorgiii a răspuns (pentru Decrepit):

Mda straight face

| duuh a răspuns:

Cine mai e si asta?

... Mda, l-am cautat pe youtube si m-am lamurit. Un pustan urat care cica face muzica.

| Cristinaa1 a răspuns:

Mie sincer imi place de el.Are stilul lui, e si dragut si cu toate ca e tinerel are destul succes #nohate happy

| Decrepit a răspuns (pentru Cristinaa1):

Nu mai puneti, ma, pezevenghilor, hashtag inainte de orice, ca nu sunteti pe Twitter.