| IaMwHoIaM3 a întrebat:

ce parere aveti despre Connor Maynard? Dar despre Justin Bieber? O ZI BUNA TUTUROR!

Răspuns Câştigător
| Roxx123 a răspuns:

Pai,eu nu am nimic cu niciunul, ii respect ca si oameni.Totusi nu inteleg ce au toti cu Justin Biebber? Eu consider ca nu e frumos sa vorbesti urat despre cineva pe care in primul rand nu il cunosti si in al2 lea rand de ce sa ai treaba cu viata altuia?happy

4 răspunsuri:
| Katherineeeee a răspuns:

De JB ce pot sa zic...imi plac melodiile lui, canta frumos dar pur si simplu nu imi place chiar atat de mult- e talentat baiatul, are voce dar ce sa-i fac? si Cannor Maynard nu stiu ce sa zic pentru ca nu o stiu laughing

| IaMwHoIaM3 explică (pentru Katherineeeee):

E baiat nu fata!

| Katherineeeee a răspuns (pentru IaMwHoIaM3):

Scuze;-) ti-am zis ca habar nu am cine e laughing

| IaMwHoIaM3 explică (pentru Katherineeeee):

Nu e nimic... am pus intrebarea pentru cine stie! Nu te oblig sa raspunzi daca nu ai auzit de el! O zi buna!