| kenNNzorFTW a întrebat:

Ce parere aveti despre:Cosy, Jerryco, Criss Blaziny, 6ase 6ase si Sisu? dau funda si vot la cea mai buna parere

Răspuns Câştigător
| cancelarul a răspuns:

Oameni grei in indistruia hip-hopului.Parerea mea este una foarte buna, pentru ca ei au depus foarte multa munca in ce au facut si mai ales mesajul transmis.Sunt de parere ca restul nu au sa evolueze in afara de Criss Blaziny care prinde repede la public prin stilul lui High, si Sisu este de domeniul trecutului chiar daca acum este cu Haarp Cord nu prea mai merge treaba de cand s-a destramat La Familia pentru Sisu.PEACE!

1 răspuns:
| yomony96 a răspuns:

Mie cel mai mult dintre ei imi place Jerryco. E un cantaret grozav si imi place laz nebunie melodia cu tataee si simona nae.