| kenNNzorFTW a întrebat:

Stiti cativa cantareti de hip hop din romania in afara de:sisu, puya, nane, 6ase 6ase, jerryco, bug mafia, ombladon, paraziti, criss blaziny, dragonu ak47, cedrick, pacha man, mistic, grasu xxl dau funda si vot la cei mai multi cantareti (doar cantareti de hip hop atat)

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Arssura,Alexsay,Andore,Cheloo, Cedry2k, Nosferatu, Ali star,Vescan, Criss Blaziny, Solo, VeritaSaga, Raku, Esra, Basty & Farky, Acustic & Expresivm, spike.guess who, Nimeni altu, Mutu, Mecena, DaOne, Marco, Loyal, JustU
ti-as fi spus mai multi
dar sincer nu mai stiuthinking

3 răspunsuri:
| XXXMony a răspuns:

Maximilian,Veascan,Guess who,Bitza,Lil shean(Tutu adrian),Paco,Tazy,Dudah,Cabron,Skizzo Skillz,Indiferent, Spike, Luchian si Chriss. Funda?

| cancelarul a răspuns:

FacemRecords,Haarp Cord! Atat daca ai timp sa asculti iti vei da seama.

| bob4rap a răspuns:

Aforic, chimie, kazi plaoie, adikt, advers, pyt, deceneu, ADN