| ToraToraTora a întrebat:

Ce parere aveti despre Depeche Mode? Este cea mai buna trupa din anii 80-90?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| angel74dm a răspuns:

Simply the best...

| greyhound a răspuns:

Printre cele mai bune

| aumih16 a răspuns:

Da normal ca da dar nu sunt numai ei importanti bineinteles ar mai fi si erasure duran duran talk talk talking heads roxy music dead or alive etc asta daca se refera numai la genurile synthpop new wave post punk sau post rock plus post disco italo disco sau euro disco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este una dintre cele mai bune trupe din toate timpurile.

| Чернобыль a răspuns:

Da.
Depeche Mode e printre favoritele noastre.

| TeddyPaul a răspuns:

Pentru mine? CEA MAI BUNA!

| DeeaDM a răspuns:

Da! Eu una iubesc melodiile lor, nu pot sa ma satur niciodata de ele. Sunt si vor ramane pentru totdeauna idolii mei muzicali si un bun model in muzica. happy