| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc bilete pentru depeche mode?

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

La magazinul Muzica ar trebui, in reteaua diverta, pe myticket.ro, ticketpoint.ro... Dar nu stiu daca mai gasesti.

| darksight a răspuns:

Nu mai gasesti pe nicaieri. Singura speranta este sa te prezinti in parcul izvor cu cateva ore inaintea concertului si sa iei de la bisnitari. Asteapta-te insa la preturi de 4-5 ori mai mari si locuri nu prea bune.
Eu am patit acelasi lucru la Metallica si am cumparat biletul cu 400 lei in loc de 80 cat era daca il luam mai devreme de la dealeri.