| Ciprian a întrebat:

Ce parere aveti despre Dj Project?

Răspuns Câştigător
| ydaa a răspuns:

Pai sunt ft tari dar parca era mai bine cand era elenaa in trupaa da
eu zic ca elena nu trebuia sa plece si nici nu poate fi uitata
iar giulia... mi se pare ok fata.
regretee i-a dat pe toti pe spate si piesa `nu` a fost marfa si dj project sunt ft tarii si ii iubesc in continuare

13 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Sunt foarte buni. iar cantecele lor mi se par mai frumoase de cand a plecat elena.

| Gizăz a răspuns:

Aceiași părere pe care o am despre oricine cu titulatura de DJ în față: câh! Le apreciez profesionalismul de a combina diverse sunete electronice pentru a le face plăcute urechii dar cam atât. De la „muzica" aia înțeleg doar bum bum și bam bam. Mulți zic „păi stai să vezi că dacă intri în atmosferă" etc. Oamenii ăia nu înțeleg că unii sunt incompatibili emoțional cu lăturile alea!
Mă puteti acuza de conservatorism extrem dar pentru mine, ce nu iese din gât sau din instrumente care au directă legătură cu mâinile... nu e muzică... e altceva, ceva artificial și dizgrațios.
Muzica adevărată e cea clasică, rockul/metalul, folkul, jazzul și câte altele, nu abominațiile alea. O părere!

| doroteea a răspuns:

Nu-mi placehappy

| Ciprian explică:

@Cristina, nu mai face discriminari
inteleg ca esti fata, dar totusi

| Loly a răspuns:

Despre Dj Project? Mai bine spus despre Julia sau Elena care canta inainte cu ei. Fetele astea au caut sau fac toata treaba.Baietii ce fac? Dau de niste butoane? Ce mai artisti. oh go on De asta atunci cand a plecat Elena erau disperati de ce o sa faca, pentru ca ei nu sunt in stare sa cante o melodie.Sunt varzaaaa.

| ancutsa410 a răspuns:

Imi place muzica lor, chiar foarte multhappydoar ca multe seamana foarte mult intre elehappy

| Maddu a răspuns:

II iubesc:X

| micuta_6487 a răspuns:

O parere buna love struck au o voce frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot spune ca. doar am o parere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face o treaba buna! Melodiile super tari!

| edy_9424 a răspuns:

E bunicica dar nu e chiar asa de tare.

| Floricica_3262 a răspuns:

Mijto

| david_1738 a răspuns:

Stupid