| Andreea_8014 a întrebat:

Ce parere aveti despre Fly Project-Unisex?

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Super tare si melodia si clipu`love struck

| Hmmmm a răspuns:

imi place:X

| Bishop a răspuns:

Mie imi place, dar are un mesaj diferit fata de ce au facut ei pana acumhee hee. Abia astept sa ascult albumul cand va aparea devil. Pana acum am cumparat albumele lor si mi-a placut ce am auzit, si cu siguranta, acesta va fi peste asteptarile mele. happy

| sorin a răspuns:

Super tare melodia

| crisS a răspuns:

O melodie destul de buna happy + un videoclip pe masura mie imi place cum se aude la mp'u happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Si mie imi place melodia. e super... la fel ca si celelalte melodii ale trupei love strucklove strucklove strucklove strucklove struck
pa pa! kiss

| cLaudYu a răspuns:

Imi place foarte mult melodia + clipu.

| Sunshine_2005 a răspuns:

Mie mi se pare reusita chiar daca nu seamana cu ce au facut pana acum:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere proasta: e in limba engleza si o canta un roman, zbiara ca un dement dornic de sex; are un refren ca si al manelistilor, adica refrenul e toata melodia.

| cristina_6456 a răspuns:

Imi place mult si melodia si clipu