| TestoasaRoz a întrebat:

Ce parere aveti despre Eminem? big grin

14 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

:-& [asta spune tot]

| georginika a răspuns:

Ador melodiile si stilul lui love struck
Mai ales melodia cu Rihanna-Love the way you lie e una dintre cele mai reusite de pana acum love struck

| Bunny a răspuns:

Una foarte buna. E GENIAL OMU'! 6 albume toate in topuri locul 1 saptamani intregi, premii dupa premii, prestatii de'a dreptu' minunate! E perfect! E unul din putinele persoane pe care le admir. A pornit de jos, a avut viata grea, si tot ce are acum are pentru ca a muncit sa ajunga undeva. El a demonstrat ca daca vrei ceva poti. O fi avut si el momentele lui mai grele, niste mici caderi, dar mereu cand s-a ridicat la loc a devenit si mai spectaculos.Are o cariera care si'o pastreaza ff bine si nimeni nu o sa ii ia locul.Sunt putini ca el.Cum a fost Elvis Presley cu rock'ul, Michael Jackson cu pop'ul, asa el e legenda rapp'ului.Foarte putini ca ei! Si legat de viata personala poate a avut el probleme cu droguri, cu justitia dar a trecut peste, a reusit sa iasa la suprafata ca un invingator. O fi avut o casnicie esuata dar are o fetita minunata.Eu zic ca e implinit atat profesional cat si personal. Poate in viitor va fi chiar complet si isi va gasi o femeie pe meritul lui.

| Bunny a răspuns:

P. S: si versurile lui sunt geniale! tot ceea ce exprima, cum iti ajunge la suflet.Are unele melodii de'a dreptul superbee ma fac sa plang de fiecare data cand le aud.Cum descrie sentimentele, tot. Pur si simplu GENIAL!
si scuze ca n'am scris in primul com. dar uitasem sa zic tongue

| nutty a răspuns:

Singurul alb care a ajuns mai sus decat negrii. (ma refer la muzica hip hop) merita RESPECT! Fanii de p`aici, sa va uitati la 8 Mile, sa vedeti de unde a pornit.

| AleandraIleana98 a răspuns:

Mie una imi place nu imi plac toate melodiile lui dar e talentat si melodia love the way you lie e supera si e preferata mea

| PaulB a răspuns:

Pai se stie
Best Rapper EVER! si nu o spun numai eu :p

| Ladybuug a răspuns:

Ador melodiile lui love struck. Cea cu Rihanna cred ca are ff mare succes :X

| Simon a răspuns:

Nu cred ca poate avea cineva o parere rea despre Eminem, decat poate cei care nu inteleg engleza big grin, oricum, sa ajungi din nimic in top, si sa mai si ramai acolo, un singur cuvant - GENIAL

| Anonimous_4345 a răspuns:

Este un cantaret f bun. chiar are talent si se pricepe de minune sa cante!

| Zenithf a răspuns:

Este ok, chiar mai mult decat ok, si canta mult mai bine decat multi negrii care se dau "rapperi". Am ascultat unele melodii ale lui si imi plac mult. happy

| alissu a răspuns:

Il adooor! nu stiu cum am putut sa traiesc fara melodiile lui! sunt fff realiste :X

| Loryoficial a răspuns:

Cel mai tare rapper alb care a existat vreodatawinking ...peace EMINEM...
super muzica lui [e underground]big grin

| Rabbit_1804 a răspuns:

Cei mai tari rapperi Eminem si 2Pac