| AlexUtzul98 a întrebat:

Ce parere aveti despre eminem? big grin (curiozitate)

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Pe lângă faptul că a devenit unul dintre cei mai cunoscuți artiști din lume, nu a devenit comercial ca majoritatea celorlalți rapperi. Personal mi se pare cel mai bun rapper din istorie și unul din puținii pe care îi ascult.
Baftă

7 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

E pervers tipu, nu-mi place happy

| Sἶrenἶa a răspuns:

Illuminati boy

| shadybaby a răspuns:

The best rapper alivehappy

| salajeanul a răspuns:

Ca e regele rapului in general, numai milti al spune ca Snoop Dogg ar fi separat regele rapului pentru negri iar Eminem regele rapului pentru albi

| Raengar a răspuns:

Aceeasi parere chiar si 7h30

| lavi_3436 a răspuns:

E chiar super ok. asculta-l in continuare!

| Allen1998 a răspuns:

Eminem king of rap; michael jackson king of pop; justin biber king of gay